O nas

Biuro rachunkowe Martalia Biuro powstało w 1991 roku po to, aby każdy, kto postanowił założyć własną firmę, mógł bez obaw przed gąszczem zawiłości podatkowych skupić się na tym, co potrafi najlepiej i jednocześnie zarabiać pieniądze. Poprzez kolejne lata zdobywaliśmy zaufanie stałych klientów i uznanie nowych. W zakres obsługi naszego biura wchodzą wszystkie rodzaje opodatkowania firm, łącznie ze zgłaszaniem klienta do urzędów skarbowych oraz ZUS-u, a także prowadzenie rozliczeń z pracownikami. Wszystkie ewidencje prowadzone są komputerowo, korzystamy z profesjonalnego windowsowego programu księgowego „Fakt” , a komunikacja z ZUS odbywa sie drogą internetową poprzez program „Płatnik”. Płatność za wykonane zlecenie ustalana jest dla każdego klienta indywidualnie tak, że każdego stać na nasze usługi, a w okresie rozliczeń rocznych biuro udziela darmowych porad z tego zakresu. Nasi klienci nie muszą martwić się o terminowe składanie niezliczonych ilości deklaracji, raportów oraz o to, czy zrobili wszystko, czego wymaga od nich polskie prawo podatkowe. Nasi klienci po prostu śpią spokojnie. Dołącz do nich!!

Jesteśmy nieco staroświeccy, ale – idąc z duchem czasu – uznaliśmy, że warto, byśmy byli wsród Panstwa z naszą wizytówką.Można by w tym miejscu wiele pisać… No cóż: biuro, jego właściciel i wszyscy pracownicy gwarantują Państwu odpowiedzialność za czyny i słowa!

Posiadam świadectwo kwalifikacyjne nr 6096 97 Ministra Finansów dla osób usługowo prowadzących księgi rachunkowe. Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie OD 1991 ROKU, wielu się już o tym przekonało. Może teraz czas na Państwa?

Z wyrazami szacunku,Paweł Łączkowski